Київ-Баскет здобув першу перемогу в групі Кубка Європи ФІБА

iSport.ua,  28 січня 2021, 17:02
0
99

Український клуб обіграв австрійський Капфенберг.

Київ-Баскет здобув першу перемогу в груповому турнірі Кубка Європи ФІБА. У другому турі квартету В кияни завдали поразки австрійському Капфенбергу з рахунком 61:47 (21:10, 14:11, 11:14, 15:12).

Уже в першій чверті українська команда забезпечила собі заділ, який в цілому впевнено втримала. На велику перерву клуб української Суперліги вирушив з 14-очковою перевагою.

У Київ-Баскета найрезультативнішим став Брюс Мейсі (12+5 підбирань+5 передач), ще 10 очок на рахунку Олександра Мішули.

У першому турі Київ-Баскет програв Прометею з Кам'янського, який пізніше зустрінеться з господарями змагань болгарським Рілска Спортист. У заключному турі 29 січня українські команди "поміняються" суперниками.