Прометей вийшов у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА

iSport.ua,  29 січня 2021, 06:20
0
166

Українська команда здобула другу перемогу в групі.

Прометей з Кам'янського обіграв Рілскі Спортист з рахунком 89:76 (22:23 27:12, 23:23 17:18) в матчі другого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА.

Починаючи з другої чверті, команда з Кам'янського на чолі з найкращим гравцем матчу Рашадом Воном почала поступово нарощувати перевагу. Перед самою перервою Олександр Липовий зробив відрив українців +14.

У другій половині матчу Прометей завдяки своєму швидкому відриву і якісній роботі на периметрі втримав перемогу.

Завдяки двом перемогам у двох матчах Прометей гарантував собі вихід до чвертьфіналу турніру.