Київ-Баскет зазнав поразки від Рільськи, але вийшов в 1/8 Кубка Європи ФІБА

iSport.ua,  29 січня 2021, 22:02
0
157

Київський клуб насилу здобув місце в плей-оф турніру.

У заключному турі групового етапу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет зазнав поразки від Рільськи з рахунком 69:74 (21:13, 20:15, 15:29, 13:17).

Кияни дуже добре розпочали зустріч, впевнено беручи гору в перших двох чвертях. Однак потім у підопічних Айнарса Багатскіса почали серйозні проблеми в третій чверті, коли болгари зловили кураж і повели в рахунку. У четвертій чверті гра була на рівних, але триочкова атака Рільськи за 40 секунд до сирени поставила Київ-Баскет у дуже хитке становище.

Але, в підсумку, команда програла з різницею в 5 очок, і саме це дозволило Київ-Баскет отримати путівку в 1/8 фіналу турніру, вийшовши з другого місця в групі з двома поразками в пасиві.

Кубок Європи ФІБА. Група В

Київ-Баскет - Рільськи Спортист - 69:74 (21:13, 20:15, 15:29, 13:17)

Київ-Баскет: Владислав Коренюк (13), Брюс Мессі (7), Богдан Близнюк (15), Артем Ковальов (6), Майкл Джейкобсон (3), Олександр Сидорук, Євген Сахнюк, Павло Крутоус, Сергій Павлов (7), Олександр Мішула (11), Тревін Тібодо (7).

Рільськи Спортист: Деян Карамфілов (8), Микола Георгієв, Трей Портер (2), Алекс Симеонов (5), Брендон Браун (15), Георгі Адірков, Златин Георгієв (6), Тихомир Желєв (6), Павлин Іванов (15), Мирослав Васов (2), Борислав Ніколов, Ніколас Карвачо (15).

Відзначимо, що з першого місця вийшов Прометей, який здобув три перемоги на груповому етапі.