Михайлюк дебютував за Оклахому, Лень провів успішний матч проти Юти

iSport.ua,  19 березня 2021, 06:47
0
114

Українці взяли участь у матчах своїх команд в чемпіонаті НБА.

Український атакуючий захисник Святослав Михайлюк провів дебютний матч в НБА за свій новий клуб Оклахому.

Михайлюк вперше з'явився на майданчику у футболці нового клубу, взявши участь в матчі регулярного чемпіонату проти Атланти. Свят провів на майданчику 16:02 хвилин, не набравши за цей час очок (невдало виконав два кидки з-за дуги), зробив 2 підбирання, 2 передачі та допустив одну втрату. Оклахома програла Атланті 93:116.

Інший українець провів більш результативний матч. Олексій Лень вийшов у стартовій п'ятірці свого Вашингтона проти Юти і за 18:11 хвилин набрав 9 очок (3/5 двоочкових, 3/4 штрафних). Також на рахунку українця 6 підбирань, 1 передача, 3 фоли і 2 втрати. Вашинтон зазнав поразки від Юти 122:131.