Лень допоміг Вашингтону обіграти Індіану, Михайлюк не врятував Оклахому від поразки

iSport.ua,  30 березня 2021, 08:00
0
102

Українці вийшли в стартових п'ятірках своїх команд.

У рамках чергового ігрового дня в НБА відбулися матчі команд, в яких виступають українські баскетболісти.

Центровий Вашингтона Олексій Лень вийшов у старті на матч проти Індіани і провів на паркеті 22 хвилини 4 секунди. За цей час він набрав 7 очок, реалізувавши 3/5 двоочкових і 1/2 штрафних. В його активі також 5 підбирань, 1 передача та 1 блок-шот.

Один з моментів Леня:

Крім того, Лень допустив 1 втрату і зробив 4 фоли.

Візардс виграли цей матч з рахунком 132:124.

Легкий форвард Оклахоми Святослав Михайлюк також вийшов у стартовій п'ятірці, відігравши 27 хвилин і 16 секунд. Українець набрав 16 очок (5/7 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 3 підбирання та 1 передачу.

Також в пасиві Михайлюка 1 втрата.

Один з моментів Михайлюка:

Незважаючи на результативність Святослава, який став другим у команді за набраними очками, Тандер програв Далласу з рахунком 106:127.