Дніпро виграв у Прометея в першому півфіналі плей-оф

iSport.ua,  28 травня 2021, 21:42
0
232

Господарі майданчика зробили крок до фінального матчу.

Дніпро переміг вдома Прометей у стартовому поєдинку півфінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч - 72:63.

Дніпряни на правах господарів зі стартових атак намагалися диктувати супернику свої умови. Задавити Прометей у дебюті господарі не змогли і змусили з перших атак наздоганяти. Втім, за всю першу половину різниця не досягала більше п'яти очок. А в другій чверті Прометей навіть іноді виходив вперед.

З початку зустрічі у суперників не пішли дальні кидки. За всю першу половину команди тільки по два рази потрапили крізь периметр.

Після перерви у господарів завівся Санон, який згодом вийшов у лідери результативності команди й обійшов Террела. Загалом дніпряни покращили попадання через триочкову лінію. Вже на початку заключної чверті дніпряни на 12 очок випереджали гостей. Тому Дніпро здобув стартову перемогу в півфінальній серії плей-оф.

Дніпро - Прометей - 72:63 (17:15, 15:14, 23:17, 17:17)

Дніпро: Санон 19, Террел 15, Бобров 9о + 6пд, Шундель 8, Глєбов 6, Купер 5о + 6пд + 9пр, Кравцов 5, Тимофієнко 5, Закурдаєв.

Прометей: Сидоров 14, Майєрс 12о + 6пд, Лукашов 9о + 5пр, Стівенс 7о + 7пд, Липовий 7, Еванс 5о + 9пд, Петров 4о + 7пд, Бєліков 3, Вон 2, Луценко.

Рахунок серії - 1:0