Прометей виграв перший матч фіналу Суперліги

iSport.ua,  9 червня 2021, 20:00
0
253

Прометей обіграв Запоріжжя в першому матчі фінальної серії плей-оф Суперліги.

У першому матчі фінальної серії баскетбольної Суперліги Прометей з Кам'янського розгромив на своєму майданчику Запоріжжя - 85:57.

Гості краще почали матч, заволоділи перевагою в дебюті гри за рахунок якісного захисту і помилок суперника. Але на екваторі першої чверті Прометей, який грав під керівництвом Міленко Богічевіча, відібрав лідерство і не відпускав його до кінця матчу.

Протягом всієї ігрової дистанції господарі збільшували перевагу. Господарі грали у свій улюблений баскетбол: швидко в нападі, агресивно в захисті, активно завантажували кошик суперника як дальніми атаками, так і атаками з-під фарби. Водночас Прометей чудово відпрацював у захисті, бо зміг відрізати задню лінію від передньої.

Окремо варто відзначити повернення Рашада Вона, який через травму пропустив три попередніх матчі серії із Дніпром. Американський захисник вийшов з лави, набрав 18 очок, став одним з головних героїв ривка Прометея у другій частині матчу. Після великої перерви Запоріжжя набрало тільки 23 очки і, пропустивши 43, програло матч із різницею "-28".

Наступний матч команди зіграють у Кам'янському 11 червня.

Прометей - Запоріжжя 85:57 (21:20, 21:14, 23:9, 20:14)

Прометей: Петров 14 + 6 передач + 3 перехоплення + 3 підбирання + 2 блок-шоти, Еванс 10 + 9 підбирань, Сидоров 8, Липовий 6, Стівенс 3 + 8 підбирань - старт, Вон 18, Лукашов 10 + 7 підбирань + 5 передач, Луценко 6, Бєліков 4, Майєрс 3, Климов 3, Пирогов 0

Запоріжжя: Грицак 16 + 6 підбирань + 4 перехоплення, Кеффі 10 + 6 передач - 4 втрати, Сизов 8, Мальчевський 5, Тихонов 4 + 13 підбирань - старт, Міхєєв 11 + 5 підбирань + 3 передачі - 4 втрати, Титов 2, Морозов 2, Маяускас 0, Рагімов 0