0
187

У вирішальному поєдинку Прометей обіграв Будівельник.

У рамках Суперкубка України з баскетболу Прометей зустрічався з київським Будівельником.

Перша чверть поєдинку завершилася перемогою клубу із Слобожанського. Кияни ж у другій чверті додали у швидкості і нав'язали боротьбу, що дозволило завершити половину з невеликим відставанням - 47:51.

Ключовим моментом зустрічі стала третя чверть. Прометей виграв її з переконливим рахунком (29:20), що дозволило йому збільшити перевагу над суперником. Фінальний відрізок гри залишився за Будівельником, але це ніяк не вплинуло на сумарний підсумок матчу - 104:99.

Так Прометей уперше в історії виграв Суперкубок України. У минулому ж сезоні команда вперше виграла Суперлігу.

Кращим гравцем фіналу став баскетболіст Будівельника Джан Клавелл. На його рахунку 32 очки, два підбори і чотири передачі.

Прометей-Будівельник 104:99 (27:21, 24:26, 29:20, 24:32)