Суперліга: Київ-Баскет здолав Тернопіль, Хімік сильніше Одеси

iSport.ua,  24 вересня 2021, 22:20
0
88
Хімік здолав Одесу

У п'ятницю, 24 вересня, пройшли два поєдинки стартового туру баскетбольної Суперліги України.

Хімік здобув перемогу над Одесою. Зустріч пройшла на паркеті южненського спорткомплексу Олімп і завершилася з рахунком 66:58.

Підопічні Віталія Степановського здолали суперника в першій і останній чверті, а одесити виграли другу десятихвилинку. Третя чверть закінчилася з нічийним рахунком.

У наступному поєдинку Суперліги Хімік зустрінеться з Черкаськими Мавпами, а Одеса - з Будівельником.

Хімік - Одеса 66:58 (18:13, 18:19, 14:14 16:12)

Хімік: Джонс (9 + 8 підбирань), Антипов (6), Спенсер (3), Ковляр (2), Мироненко (0 - старт), Морріс (15 + 6 підбирань), Козак (11) Едвін (9 + 6 передач + 4 підбирання), Рябчук (7 + 4 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення), Завадський (4);

Одеса: Келлісон (17 + 3 перехоплення - 6 втрат), Лейманіс (11 + 6 підбирань), Блаус (6), Носков (4 + 8 підбирань), Новіков (2 - старт), Агафонов (9 + 3 підбирання), Балабан (4), Фіцпатрік (2 + 4 підбирання).

У другому матчі ігрового дня Тернопіль вдома поступився Київ-Баскету.

Підопічні Айнарса Багатскіса програли першу чверть, але потім зібралися із силами і здобули впевнену перемогу над суперником.

У наступному матчі киян чекає зустріч з Миколаєвом. Тернопіль зіграє проти Кривбасу.

Тернопіль - Київ-Баскет 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27)

Тернопіль: Кларк (17 + 3 підбирання), Гріффін (11 + 2 підбирання), Бояркін (7), Фурстінгер (16 + 10 підборів), Долежай (4 + 3 передачі) - старт, Луценко (13 + 3 підбирання), Боднар, Луна, Шиманський (4);

Київ-Баскет: Вудсон (16), Кеффі (14+ 5 підбирань), Войналович, Вашингтон (2), Скапінцев (7 + 8 підбирань) - старт, Томсон (7 + 5 підборів), Гаррет Дж (2), Анікієнко ( 6 + 6 підбирань), Тиртишник (14 + 4 підбирання), Ковальов (15).