Суперліга: Мавпи сильніші за Будівельник, Прометей - за Запоріжжя

27 вересня 2021, 07:45
0
39
Будивельник не смог сдержать мавп в Черкассах

Учасники Суперкубку України по-різному провели в неділю матчі баскетбольної Суперліги.

Після поразки від Прометея в Суперкубку не встояли і в Черкасах проти місцевих Мавп. Будівельник програв в українській Суперлізі.

Причому гостьова зустріч почалася для киян більш ніж вдало. Вже після першої чверті вони вели шість очок. Після чого господарі перехопили ініціативу і поступово скорочуючи своє відставання остаточно дотиснули Будівельник в останньому відрізку гри, який виграли 29:22.

У підсумку 90:85 на користь Черкаських Мавп і найрезультативнішим гравцем матчу став гравець господарів Родні Первіс - 27 очок.

Черкаські Мавпи - Будівельник 90:85 (17:23, 22:19, 22:21 29:22)

А ось чемпіон і новоспечений володар Суперкубку Проментей в чемпіонаті України не схибив.

На своєму майданчику слобожанці приймали баскетбольний клуб Запоріжжя і не залишили супернику жодних шансів. Гості не змогли виграти жодної чверті і в підсумку значно програли - 89:74 на користь Прометея.

Найрезультативнішим у складі господарів став Ді Джей Стівенс - 17 очок і 6 підбирань.

Прометей - Запоріжжя 89:74 (22:22 25:17, 21:15, 21:20)