Київ-Баскет здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

iSport.ua,  20 жовтня 2021, 23:11
0
123

Підопічні Багатсткіса обіграли ізраїльський Хапоель.

Київ-Баскет на виїзді здолав ізраїльський Хапоель з Ейлата в матчі другого туру групового раунду Кубка Європи ФІБА.

Зустріч пройшла в Тель-Авіві і завершилася з рахунком 86:78 на користь команди Айнарса Багатскіса.

У першій чверті перемогу святкував Хапоель. За підсумками другої 10-хвилинки Київ-Баскет вдалося скоротити відставання до мінімуму, але потім ізраїльтяни знову вийшли вперед.

Вирішальною стала остання чверть - українська команда відірвалася від суперника аж на 12 балів.

Нагадаємо, у стартовому матчі групового етапу Київ-Баскет обіграв Трефл Сопот - 69:68. За підсумками двох турів українська команда очолює групу B.

Хапоель - Київ-Баскет 78:86 (21:16 14:18 23:20 20:32)

Хапоель: Ромеро Вайт, Брайн Аллен, Мирон Руїна, Йокун Жучман, Рой Хубер, Ідо Гарел, Евангелос Мантзаріс, Зуф Бен Моше, Джустін Паттон, Ор Ашкеназі.

Київ-Баскет: Бернард Томпсон, Ейвері Вудсон, Майкл Кеффі, Джефф Гарретт, Олександр Сидорук, Андрій Войналович, Костянтин Анікієнко, Джуліан Вашингтон, Ілля Тиртишник, Артем Ковальов, Дмирий Скапінцев, Володимир Шевчук.