НБА: Лейкерс виривають перемогу у Сан-Антоніо

0
68
Леброн допомагав команді в Сан-Антоніо з лави запасних

У Національній баскетбольній асоціації відбулися чергові ігри. Голден Стейт іде без поразок.

У Національній баскетбольній асоціації відбулися чергові матчі ігрового дня. Відзначимо гостьову перемогу Лос-Анджелес Лейкерс у Сан-Антоніо.

Гості виступали без свого лідера - Леброна Джеймса, який отримав травму гомілкостопа. Перед останньою чвертю "озерці" горіли -12. Але знайшли сили зрівняти рахунок та вирвати перемогу в овертаймі 125:121.

Також відзначимо чергову, вже четверту поспіль на старті перемогу Голден Стейт. Цього разу "воїни" впевнено розібралися в гостях з Оклахомою-Сіті Тандер 106:98.

НБА. Регулярний чемпіонат. 27 жовтня

Нью-Йорк Нікс - Філадельфія Севенті Сіксерс 112:99 (23:26, 39:16, 28:30, 22:27)

Оклахома-Сіті Тандер - Голден Стейт Ворріорз 98:106 (34:29, 25:19, 17:33, 22:25)

Даллас Маверікс - Х'юстон Рокетс 116:106 (27:31, 30:29, 34:28, 25:18)

Сан-Антоніо Сперс - Лос-Анджелес Лейкерс 121:125 ОТ (29:27, 33:34, 35:24, 17:29, 7:11)

Юта Джаз – Денвер Наггетс 122:110 (35:31, 31:33, 25:26, 31:20)

ТЕГИ: баскетболЛос-Анджелес ЛейкерсДаллас МавериксНью-Йорк НиксЮта ДжазГолден Стейт УорриорсФиладельфия Сиксерс