НБА: Зусиль Михайлюка та Леня забракло для перемог Торонто та Сакраменто

Текст: ,  11 листопада 2021, 09:14
0
49
Михайлюк набрав у матчі з Бостоном 10 очок

Українці провели середні матчі чергового ігрового дня регулярного чемпіонату Національної баскетбольної ліги.

Зусиль українців було замало для перемог їхніх команд у матчах, що відбулися сьогодні вночі у НБА.

Захисник Торонто Святослав Михайлюк провів у гостьовій грі з Бостоном 19 хвилин та 10 секунд на майданчику, набравши за цей час десять балів. Цього не вистачило канадцям і вони програли господарям 88:104.

А центровий Сакраменто Олексій Лень зіграв у поєдинку з Сан-Антоніо 14 хвилин та 35 секунд. Він набрав вісім очок, зробив шість підбирань і зробив один асист. "Королі" були розгромлені суперником на виїзді 117:136.