НБА: Сакраменто обіграє Орландо, Торонто програє Оклахомі

Текст: ,  9 грудня 2021, 09:05
0
41
Торонто мінімально програв Оклахомі

Команди українців по-різному провели чергові матчі у регулярному чемпіонаті Національної баскетбольної ліги.

Святослав Михайлюк провів невдалий матч у Національній баскетбольній лізі. У поєдинку проти свого колишнього клубу - Оклахоми - він за сім хвилин і три секунди, проведених на майданчику, не набрав жодного очка і здійснив лише один підбір. Можливо, саме слабка гра українця стала причиною домашньої поразки Торонто з рахунком 109:110.

А центровий Сакраменто Олексій Лень у матчі проти Орландо зіграв 17 хвилин і одну секунду, за які набрав шість очок і зробив чотири підбирання. "Королі" перемогли суперника у себе на майданчику з рахунком 142:130.

НБА. Чемпіонат Європи. 9 грудня

Індіана – Нью-Йорк 122:102 (36:29, 34:28, 26:19, 26:26)

Детройт – Вашингтон 116:119 OT (29:27, 31:25, 26:37, 20:17, 10:13)

Клівленд – Чикаго 115:92 (29:24, 23:19, 30:23, 33:26)

Шарлотт – Філадельфія 106:110 (26:26, 27:25, 28:31, 25:28)

Торонто – Оклахома-Сіті 109:110 (36:26, 28:28, 12:33, 33:23)

Майами – Милуоки 113:104 (24:26, 20:25, 39:26, 30:27)

Майами: Калеб Мартин (28 + 8 подборов), Лаури (22 + 13 передач + 6 потерь), Такер (15 + 7 подборов + 8 передач), Робинсон (6), Дедмон (2 + 9 подборов) – старт; Струс (16), Окпала (10 + 9 подборов), Хирро (9 + 7 потерь), Винсент (3), Юртсевен (2).

Милуоки: Холидэй (27), Миддлтон (20 + 6 потерь), Портис (18 + 7 подборов), Я. Адетокумбо (15), Аллен (8) – старт; Коннотон (6), Смарт (5), Худ (3), Мэттьюз (2), Казинс (0).

Новий Орлеан – Денвер 114:120 OT (33:35, 24:29, 20:16, 28:25, 9:15)

Міннесота – Юта 104:136 (33:34, 26:26, 22:35, 23:41)

Мемфіс – Даллас 96:104 (25:26, 27:22, 23:28, 21:28)

Х'юстон – Бруклін 114:104 (30:23, 37:29, 23:21, 24:31)

Сакраменто – Орландо 142:130 (38:36, 32:31, 34:25, 38:38)

Голден Стейт – Портленд 104:94 (26:23, 21:22, 29:21, 28:28)

Кліпперс – Бостон 114:111 (24:28, 39:23, 24:27, 27:33)

ТЕГИ: баскетболСакраменто КингсОклахома-Сити ТандерАлексей Лень