iSport.ua,  10 січня 2022, 07:18
0
87
Святослав Михайлюк набрав сім очок у матчі

У рамках чергового ігрового дня в НБА Торонто провів домашній поєдинок проти Нового Орлеана. Українець відіграв у матчі трохи більше 14 хвилин.

Участь у цій зустрічі взяв український гравець Репторс Святослав Михайлюк, який вийшов з лави та відіграв 14 хвилин 18 секунд. За цей час він набрав 7 очок, реалізувавши 2 з 3-х двоочкових кидків та 3 з 3-х штрафних.

Крім того, українець здійснив два підбирання та одну передачу, а також допустив одну втрату та двічі сфолив.

Зазначимо, що Торонто зумів здобути перемогу у цьому поєдинку з рахунком 105:101.

Раніше повідомлялося, що український гравець Сакраменто Олексій Лень провів хороший матч, але не врятував свою команду від поразки.