Прометей у вольовому стилі обіграв Остенде у Лізі чемпіонів

iSport.ua,  10 лютого 2022, 23:15
0
254

Чемпіони України здобули яскраву перемогу над бельгійським клубом. Суперником Прометея був бельгійський Остенде.

У четвер, 10 лютого, Прометей провів другий матч другого групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла на арені Верслюй Дім та завершилася з рахунком 91:87 на користь підопічних Ронена Гінзбурга.

Прометей програв першу чверть, але потім перехопив ініціативу та здобув перемогу у другій десятихвилинці. Третя чверть лишилася за господарями майданчика.

Переможець наполегливої ​​зустрічі в Бельгії визначився лише наприкінці зустрічі. Прометей видав забійний відрізок 22:7, завдяки якому виграв матч.

Найрезультативнішим гравцем у складі української команди став Міро Білан, який набрали 38 очок.

Остенде - Прометей 87:91 (20:18, 22:25, 30:25, 15:23)

Остенде: Конгер, Рендольф, Байссе, Бут, де Вріс, Братанович, Янтунен, Джорджевич, Валесон, Жілле, Бріма, Труафонтен.

Прометей: Кеннеді, Лукашов, Петров, Стефенс, Бєліков, Білан, Доу, Харрісон, Липовий, Мішула, Тихонов, Еванс.