Текст: ,  15 лютого 2022, 09:05
0
100
Мілуокі поступився Портленду

У Національній баскетбольній асоціації відбулося дев'ять матчів регулярного чемпіонату.

Бруклін перервав свою серію з 11 матчів у НБА поспіль. Відбулося це у матчі проти Сакраменто, який "мережі" виграли з рахунком 109:85.

Зазначимо, що центровий "королів" Олексій Лень участі в матчі не брав, провівши весь час на лаві запасних.

А ось інший українець - Святослав Михайлюк - на паркеті минулої ночі з'явився. У гостьовому поєдинку свого Торонто проти Нью-Орлеана він відіграв 4 хвилини та 39 секунд, за які виконав два підбирання. Канадці програли супернику 90:120.