НБА: Торонто перериває серію Бостона, Голден Стейт знову програє

Текст: ,  29 березня 2022, 09:31
0
108
Мемфіс розібрався з Голден Стейт

У Національній баскетбольній асоціації відбулося дев'ять матчів регулярного чемпіонату.

По-різному провели минулої ночі свої матчі у НБА клуби українців. Сакраменто Олексія Леня програв у гостях Маямі 100:123 та допоміг клубу з Флориди перервати чотириматчеву безвиграшну серію. Наш центровий у заявку на гру не потрапив.

А ось захисник Торонто Святослав Михайлюк у заявці був, проте на паркеті у поєдинку із Бостоном так і не з'явився. Але навіть без нього канадці вдома змогли в овертаймі дотиснути суперника 115:112, чим перервали гостям переможну серію із шести матчів.

Крім того, відзначимо чергову поразку Голден Стейт. Цього разу "воїнів" на своєму майданчику розгромив Мемфіс 123:95.