Бостон та Голден Стейт розіграють титул чемпіона НБА

Текст: ,  30 травня 2022, 09:02
0
733
Бостон вийшов у фінал

У Національній баскетбольній асоціації визначився другий фіналіст турніру плей-офф.

Бостон став другим фіналістом плей-офф НБА. У протистоянні з Маямі "кельти" виграли вирішальний, сьомий поєдинок. Причому він проходив у Флориді.

Проте гості вже з перших хвилин пішли в атаку та виграли стартову чверть із рахунком 32:17. Весь час господарі намагалися відіграти це відставання, однак до кінця цього зробити так і не змогли. 100:96 - на користь Бостона.

У Селтікс найрезультативнішим став Джейсон Тейтум, який оформив дабл-дабл з 26 очок і 10 підбирань. У складі Хіт найкращу результативність продемонстрував Джиммі Батлер, на рахунку якого 35 очок, вісім підбирань та одна передача.

НБА. Плей-офф. 30 травня

Маямі - Бостон - 96:100 (17:32, 32:23, 26:27, 21:18)

Маямі: Батлер (35 + 9 підбирань), Адебайо (25 + 11 підбирань), Лаурі (15 + 7 підбирань), Струс (8 + 8 підбирань), Такер (0) – старт; Оладіпо (9), Вінсент (4), Хірро (0).

Бостон: Тейтум (26 + 10 підбирань + 6 передач), Смарт (24 + 9 підбирань), Браун (24 + 6 передач), Хорфорд (5 + 14 підбирань), Р. Вільямс (2) – старт; Г. Вільямс (11), Вайт (8), Прітчард (0).

Рахунок у серії: 3-4