Україна перемогла Північну Македонію у відборі на ЧС з баскетболу

Текст: ,  5 липня 2022, 09:10
0
410
Збірна України перемогла Північну Македонію у відборі на чемпіонат світу

"Синьо-жовті" здолали суперника в гостях завдяки сильній першій чверті у своєму виконанні.

Збірна України з баскетболу обіграла Північну Македонію у відбірковому поєдинку до ЧС-2023. Зазначимо, що матч не мав для команд турнірного значення. Українці вже забезпечили собі вихід у наступний раунд, а македонці не могли піднятися в групі вище за останнє, четверте місце.

"Синьо-жовті" впевнено розпочали гостьовий матч. У першій чверті у підопічних Багатскіса в атаці виходило практично все. І навіть не дуже гарна гра в обороні не спромоглася зіпсувати враження від гри. На першу перерву українці пішли, ведучи у рахунку 35:21.

Однак надалі гра у нашої команди розладналася і перевага почала танути, що вилилося в нервову кінцівку. Проте Україна змогла здобути перемогу 73:68. Найкращим баскетболістом зустрічі за кількістю набраних очок став українець Святослав Михайлюк, який заніс до свого активу 24 пункти.

Баскетбол. ЧС-2023. Відбір. Скоп'є

Північна Македонія – Україна – 68:73 (21:35, 16:12, 16:10, 15:16)

Україна: Михайлюк 24, Сидоров 8, Ткаченко 6, Павлов 4+5 підбирань, Скапинцев 0+5 підбирань (старт), Санон 10+4 підбирання+2 передачі, Бобров 6+4 підбирання, Крутоус 6, Ковальов 4+6 підбирань, Кравцов 3+6 підбирань, Зотов 2, Петров 0.

Зазначимо, що в іншому матчі нашої відбірної групи Грузія сенсаційно здолала Іспанію в овертаймі 82:76. Наступний матч збірна України зіграє проти команди Іспанії у Ризі 7 липня о 19:00.