iSport.ua,  23 липня 2022, 19:59
0
782

Національна команда з баскетболу не змогла зберегти прописку в елітному дивізіоні.

У суботу, 23 липня, молодіжна збірна України з баскетболу провела матч за збереження місця у дивізіоні А на Євробаскеті. Суперником нашої команди були однолітки із Польщі.

Перша чверть завершилася перемогою України, проте потім наші баскетболісти провалилися, програвши усі чверті.

Підсумковий рахунок зустрічі – 59:95. Таким чином, збірна України U-20 залишила дивізіон А. Раніше таке траплялося у 2005 та 2013 роках.

Україна – Польща – 59:95 (18:13, 12:28, 9:26, 20:28)

Зазначимо, що українська збірна проведе поєдинок за 15 місце, в якому зіграє з командою з Чехії. Раніше вони вже зустрічалися на груповому етапі, де перемогу здобула команда Чехії 98:86 (ВІД).