Україна - Італія 84:73. Огляд матчу чемпіонату Європи з баскетболу

iSport.ua,  6 вересня 2022, 08:45
0
865

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.

У понеділок, 5 вересня, у рамках третього туру чемпіонату Європи з баскетболу збірна України у драматичній грі обіграла національну команду Італії.

Першу чверть виграли італійські баскетболісти (21:16), але вже у другій мінімальну перемогу здобули українці (22:21).

Після перерви підопічні Айнарса Багатскіса були кращими на майданчику, що дозволило виграти зустріч із загальним рахунком - 84:73.

До вашої уваги найкращі моменти зустрічі Україна - Італія:

Україна - Італія 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16)

Україна: Михайлюк (25), Санон (17), Ткаченко (17), Пустовий (8), Герун (5), Близнюк (4), Лень (3+11 підбирань), Сидоров (3), Бобров (2), Лукашов

Зазначимо, що збірна України забезпечила собі місце у плей-офф чемпіонату Європи і після трьох перемог лідирує у групі С разом із Грецією, яка також виграла три свої матчі. У наступному турі Євробаскету-2022 збірна України у вівторок, 6 вересня, зіграє проти Греції.