0
726
Адетокумбо був нестримним у матчі з Україною

Підопічні Багатскіса не змогли стримати лідера суперників Янніса Адетокумбо.

Україна не змогла продовжити свою переможну серію на чемпіонаті Європи з баскетболу. У поєдинку за перше місце в групі підопічні Айнарса Багатскіса були розгромлені одним із головних фаворитів на перемогу в турнірі - командою Греції.

Зазначимо, що першу половину зустрічі на паркеті точилася рівна боротьба. "Синьо-жовті" навіть пішли на велику перерву, ведучи в рахунку +7 очко. Проте провал у третій чверті остаточно позбавив нашу команду шансів на перемогу. Українці програли відрізок із рахунком 11:32. Основною проблемою став лідер греків Янніс Адетокумбо, котрий розігрався.

В останній чверті наша команда спробувала наздогнати суперника, проте на шляху всім старанням знову став Адетокумбо, який у підсумку став найкращим гравцем матчу, набравши 41 очко і зробивши 9 підбирань.

Євробаскет-2022. Група С

Греція - Україна - 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22)

Греція: Я. Адетокумбо (41 + 9 підбирань), Калатес (13 + 5 підбирань + 7 передач), Дорсі (13), Папаніколау (4 + 6 підбирань), Т. Адетокумбо (2) - старт; Слукас (7), Папаяніс (6), Аграваніс (5), Папапетру (4), Лунціс (2), Ларенцакіс (2).

Україна: Михайлюк (16), Лень (10 + 8 підбирань), Пустовий (6), Близнюк (4), Зотов (2) – старт; Санон (16), Сидоров (10), Ткаченко (8), Скапінцев (4), Бобров (3).

В останній грі групового етапу наші баскетболісти зіграють проти Хорватії. Матч відбудеться у четвер, 8 вересня, о 15:15 за київським часом.