Євробаскет: один із головних фаворитів залишає турнір

0
3094
Адетокунбо і Сабоніс уже залишили Євробаскет

На чемпіонаті Європи з баскетболу визначилися перші півфіналісти турніру.

Збірна Греції так і не спромоглася виправдати звання одного із фаворитів Євробаскету–2022. Команда під проводом суперзірки НБА Янніса Адетокунбо програла у чвертьфіналі турніру.

Зупинили греків німці, які перемогли суперника з рахунком 107:96. Вирішальною у поєдинку була третя чверть, яку бундестім виграли з рахунком 26:10.

Зазначимо, що збірна Греції, роздратована поразкою, почала наприкінці гри грати відверто грубо, через це з майданчика вилучили їхнього лідера – Янніса Адетокунбо.

Євробаскет. 1/4 фіналу

Німеччина – Греція – 107:96 (31:27, 26:34, 26:10, 24:25)

Німеччина: Шредер – 26 очок, Обст – 19, Вагнер – 19

Греція: Я. Адетокунбо – 31 очко, Ларенцакіс – 18

В іншому поєдинку 1/4 фіналу Іспанія змогла у важкому протистоянні вирвати перемогу у Фінляндії. Після двох чвертей фіни лідирували з перевагою у 9 очок, але надалі чинні чемпіони світу змогли змінити гру.

Іспанія – Фінляндія – 100:90 (19:30, 24:22, 30:15, 27:23)

Іспанія: Віллі Ернангомес – 27 очок, Хуан Ернангомес – 15, Брисуела – 14

Фінляндія: Маркканен – 28 очок, Янтунен – 18, Мадсен – 13