НБА: Надрезультативна гра від Сакраменто, Портленд - новий лідер Заходу

Текст: ,  16 листопада 2022, 09:33
0
377
Сакраменто був нестримний у грі з Брукліном

У Національній баскетбольній асоціації відбулися п'ять поєдинків регулярного чемпіонату.

Надрезультативною грою відзначився минулої ночі у чемпіонаті НБА Сакраменто. У "королів" залітало буквально все в кільце Брукліна. В результаті клуб Олексія Леня переміг суперників із рахунком 153:121. При цьому внесок українця в розгром досить скромний - 4 очки та одне підбирання за п'ять хвилин та чотири секунди на майданчику.

А ось ще один українець - Святослав Михайлюк - на майданчику так і не з’явився. Його Нью-Йорк здолав на виїзді Юту з рахунком 118:111. Вирішальною у цьому матчі стала остання чверть, яку гості виграли з різницею у +9 очок.

Тим часом, лідером Західної конференції несподівано став Портленд. Це відбулося після домашньої перемоги над Сан-Антоніо 117:110.