Прометей у божевільному матчі поступився у Єврокубку

Текст: ,  1 грудня 2022, 09:28
0
689
Прометей не зумів дотиснути Ульм

Українська команда на останніх секундах поступилася у Литві німецькому Ратіофарму Ульм.

Поразкою закінчився для Прометея черговий поєдинок у баскетбольному Єврокубку. У 6-му турі групового раунду турніру український клуб приймав у Каунасі німецький Ульм.

Матч вийшов фантастичним за інтригою. Обидві команди подолали рубіж у 100 очок. Прометей провально розпочав поєдинок і в середині матчу програвав суперникам -18, а на останню перерву команди пішли за рахунку 86:71 на користь гостей.

Проте баскетболісти Прометея змогли зібратися, видали фантастичну четверту чверть, але все ж таки програли матч, пропустивши переможний кидок за дві секунди до фінальної сирени.

105:106 - і українська команда після 6 турів має 3 перемоги та 3 поразки та перебуває у середині турнірної таблиці.

Єврокубок. 6-й тур. Каунас (Литва)

Прометей (Україна) - Ратіофарм (Німеччина) - 105:106 (22:27, 21:26, 28:33, 34:20)