НБА: Даллас не зумів врятувати матч із Детройтом

Текст: ,  2 грудня 2022, 09:05
0
154
Зусиль Дончича забракло Далласу для перемоги

У єдиному зіграному матчі Національної баскетбольної асоціації глядачі стали свідками напруженої боротьби.

У Національній баскетбольній асоціації минулої ночі відбувся лише один поєдинок, але який. У матчі Детройт-Даллас глядачі стали свідками всього спектру спортивних емоцій.

Після рівної гри у першій половині, на велику перерву команди пішли за рахунку 61:60 на користь господарів. Проте тільки-но повернувшись на паркет, Пістонс різко підняли темп, впевнено вигравши третю чверть 38:29.

Даллас приклав неймовірні зусилля, щоб відіграти -10 і перевести гру в овертайм. Але радість гостей швидко змінилася на розчарування. На додатковий час сил більше залишилося у Детройта, який зрештою вирвав підсумкову перемогу 131:125.

НБА. Регулярний чемпіонат. 2 грудня

Детройт - Даллас - 131:125 OT (36:36, 25:24, 38:29, 18:28, 14:8)

Детройт: Богданович (30), Хейс (22 + 8 передач), Беглі (19 + 13 підбирань), Стюарт (9 + 12 підбирань), Ліверс (6) – старт; Айві (16+6 передач), Дюрен (11), Беркс (10), Бей (6), Нокс (2), Джозеф (0).

Даллас: Дончич (35 + 10 передач), Хардуей (26), Пауелл (7), Фінні-Сміт (6), Дінуїдді (2 + 6 передач) - старт; Вуд (25+8 підбирань), Клебер (10+4 блок-шота), Грін (6), Буллок (6), Бертанс (2).