Текст: ,  7 грудня 2022, 09:29
0
271
Бург обіграв Прометей

Українська команда провела свій сьомий матч у престижному баскетбольному турнірі.

Невдало завершився для Прометея сьомий матч у баскетбольному Єврокубку. Українська команда на виїзді програла лідеру групової стадії - французькому Бургу.

Гості краще розпочали поєдинок. У другій чверті перевага Прометея у рахунку сягала +10. Проте господарі після перерви ініціативу перехопили, й відіграватись довелося вже українському колективу.

У підсумку основний час матчу закінчився з рахунком 77:77, і долю поєдинку вирішив овертайм, на який більше сил залишилося у гостей. 92:85 - на користь Бурга.

Єврокубок. Груповий раунд. 7-й тур

Бург - Прометей 92:85 (19:22, 18:15, 19:19, 21:21, 15:8)

Прометей: Санон (18 + 5 підбирань + 5 асистів), Балвін (16 + 8 підбирань), Клавелл (12 + 1 підбір + 3 асисти)

Після цієї поразки Прометей перебуває на шостому місці групи із 10 команд. На рахунку українців три перемоги та чотири поразки у семи зустрічах. Наступний матч вони проведуть за тиждень проти румунської Клуж-Напоки.