НБА: Денвер, Мемфіс та Вашингтон перемагають

Текст: ,  2 січня 2023, 09:40
0
202
Йокич був нестримним у матчі з Бостоном

У Національній баскетбольній асоціації відбулися три поєдинки регулярного чемпіонату.

Зустріччю лідерів конференцій ознаменувався черговий ігровий день у НБА. Перша команда Заходу - Денвер - приймала Бостон, який лідирує на Сході, та загалом у чемпіонаті. Господарі не стали відкладати справу в довгу скриньку.

Уже першу чверть вони закінчили з рахунком 37:28 на свою користь і надалі утримували цю перевагу до фінальної сирени. 123:11 - на користь Денвера, який скорочує відставання від "кельтів" у турнірній таблиці до однієї поразки.

Також відзначимо матч Мемфіс - Сакраменто. У складі "королів" ігровий час отримав Олексій Лень. Однак за відведені хвилину та 26 секунд український центровий встиг відзначиться лише одним асистом. "Гризлі" виграли вдома 118:108.