НБА: Бостон обіграв Бруклін, Даллас - Лейкерс

Текст: ,  13 січня 2023, 09:33
0
160
Клівленд вирвав перемогу у Портленда

У Національній баскетбольній асоціації відбулося шість поєдинків регулярного чемпіонату.

Хороша гра у виконанні Луки Дончича допомогла його Далласу здобути минулої ночі перемогу в НБА над Лейкерсом. Словенець оформив у Лос-Анджелесі черговий трипл-дабл у кар'єрі, а техасці завдяки зусиллям свого лідера вирвали перемогу в овертаймі 119:115.

Здолав свого суперника й Бостон. Лідери чемпіонату здолали на виїзді головного переслідувача зі Східної конференції - Бруклін. "Мережі", у разі успіху, могли наздогнати "кельтів" у турнірній таблиці, проте змогли на рівних протистояти гостям лише три чверті. В останньому ігровому відрізку Бостон дотиснув господарів, оформивши впевнену перемогу 109:98.