НБА: Бостон обіграє Голден Стейт, Фінікс - Бруклін

Текст: ,  20 січня 2023, 09:32
0
155
Голден Стейт не зумів дотиснути Бостон

У Національній баскетбольній асоціації було зіграно п'ять поєдинків регулярного чемпіонату.

Бруклін не може перемогти без Кевіна Дюранта. Лідер "мереж" отримав травму ще 9 січня у матчі з Маямі, і з того часу команда поступилася у всіх чотирьох зіграних поєдинках.

Чергова осічка сталася минулої ночі у гостьовому матчі з Фінікс. Господарі перемогли 117:112, але боротьби у поєдинку не було. Справа в тому, що виходячи на останню чверть, "сонячні" вели в рахунку з різницею в +20 очок.

Також відзначимо чергову поразку чинних чемпіонів - Голден Стейт. "Воїнам", мабуть, надав сил візит до Білого дому та зустріч із президентом США, і вони дали справжній бій лідеру чемпіонату Бостону. Проте "кельти" за підтримки власних трибун дотиснули суперника в овертаймі 121:118.