Текст: ,  24 лютого 2023, 09:36
0
831
Збірна України не змогла перемогти Італію

Підопічні Айнарса Багатскіса поступилися у важливому відбірковому поєдинку на світову першість.

Дива не сталося. Збірна України поступилася на виїзді збірній Італії у відборі на ЧС-2023, втративши останній шанс на вихід у фінальний турнір.

Зазначимо, що весь поєдинок на майданчику точилася рівна гра, про що свідчить і рахунок після трьох чвертей. Ідучи на останню перерву, господарі вели 58:57. Однак на останній відрізок сил у наших баскетболістів не вистачило і вони не змогли поборотися за перемогу в поєдинку.

Підопічні Айнарса Багатскіса стали більше помилятися, втрачати м'яч, на що італійці відповідали точними атаками. У підсумку за підтримки власних трибун "Скуадра Адзурра" змогла здобути впевнену перемогу 85:75.

Наразі збірній України залишилося провести останній кваліфікаційний матч. 26 лютого наша команда у формально домашньому поєдинку прийме Нідерланди. Однак результат цього протистояння вже ні на що не вплине.