Текст: ,  28 лютого 2023, 15:19
0
886
Джеймс у матчі з Далласом отримав тяжку травму

Відомий баскетболіст не допоможе Лос-Анджелес Лейкерс в останніх матчах регулярного чемпіонату.

Лос-Анджелес Лейкерс залишився без своєї головної зірки на довгий період часу. Як повідомляє видання sportsnet, лідер клубу Леброн Джеймс травмувався і вибув з гри на кілька тижнів.

Неприємне ушкодження легендарний баскетболіст отримав у грі регулярного чемпіонату проти Далласа. Нагадаємо, що "озерні" вирвали перемогу у тому поєдинку – 111:108. Сам Джеймс, як завжди, був одним із кращих на майданчику, набравши 26 очок, зробивши 8 підбирань і 3 передачі за 37 хвилин ігрового часу на паркеті.

Але в одному з моментів 38-річний американець зазнав ушкодження правої стопи, незважаючи на яке продовжив грати, чим і погіршив травму.

Зазначимо, що Лос-Анджелес Лейкерс станом на цей момент не потрапляють навіть у зону плей-ін. Таким чином, вирішувати складне завдання у регулярному чемпіонаті Національної баскетбольної асоціації їм доведеться без свого лідера.