Будівельник переміг Шоле у першому матчі 1/4 Кубка Європи ФІБА

Текст: ,  8 березня 2023, 09:09
0
351
Близнюк був одним із найкращих у складі Будівельника

Київська команда мінімально обіграла суперника у номінально домашньому поєдинку єврокубка.

Будівельник зберіг шанси на прохід у півфінал Кубка Європи ФІБА. Кияни у першому чвертьфінальному поєдинку обіграли французький Шоле.

Зазначимо, що номінальні господарі краще провели матч та виграли три чверті, проте провал в одній мало не поставив підопічних Плеханова на межу провалу.

Будівельник програв суперникові у другій частині 14:27. Лише неймовірними зусиллями представники України змогли відіграти втрачене та у підсумку святкували перемогу 73:72.

У півфінал пройде переможець пари за сумою двох матчів, а значить вирішальним буде протистояння у Франції, яке відбудеться за тиждень, 14 березня.