НБА: Лейкерс поступилися Нью-Йорку, Шарлотт - Клівленду

Текст: ,  13 березня 2023, 09:40
0
168
Лейкерс не змогли стримати Нью-Йорк

У Національній баскетбольній асоціації відбулося шість поєдинків регулярного чемпіонату.

Лейкерс перервали свою триматчеву переможну серію. Минулої ночі клуб із Лос-Анджелеса в рівному поєдинку поступився на власному майданчику Нью-Йорку 108:112. Після цього "озерні" втратили місце в зоні плей-ін, проте можуть повернути його, оскільки програють лише за різницею м'ячів ще трьом клубам, що перебувають вище.

Також відзначимо домашню поразку клубу Святослава Михайлюка Шарлотт у поєдинку із Клівлендом 108:114. При цьому "шершні" вели перед останньою чвертю +8, але примудрилися упустити перевагу.

Щодо гри українського захисника, то він провів на майданчику 20 хвилин і п'ять секунд, за які встиг набрати дев'ять очок і зробити один асист. При цьому його коефіцієнт корисності став найгіршим у матчі (-25).