Будівельник не зміг вийти до півфіналу Кубка Європи ФІБА

Текст: ,  15 березня 2023, 09:35
0
648
Близнюк був одним із найкращих у складі Будівельника у грі з Шоле

Київський клуб у чвертьфіналі єврокубку дав справжній бій іменитому французькому Шоле.

Будівельник припинив виступи у Кубку Європи ФІБА цього сезону на стадії чвертьфіналу. Київський клуб не зміг обіграти одного з лідерів чемпіонату Франції з баскетболу Шоле.

Нагадаємо, що у номінально домашньому матчі кияни перемогли суперника 73:72, однак у гостях не змогли втримати цю перевагу.

Усе вирішив провал у третій та на початку четвертої чверті. Завдяки помилкам гостей баскетболісти Шоле зуміли довести свою перевагу до +20.

Будівельник кинувся відігравати відставання, зумівши організувати камбек та скоротити відставання у рахунку до двох очок. Однак на цьому всі успіхи завершилися, киянам просто не вистачило часу.

За 9 секунд до кінця за рахунку 81:79 на користь Шоле, український клуб не зумів втримати опонента, який набрав ще два очки, довівши справу до перемоги з різницею у 4 очки.