НБА: Нью-Орлеан розгромив Денвер, Бостон - Мілуокі

Текст: ,  31 березня 2023, 09:58
0
225
Тейтум був нестримний у Мілуокі

У Національній баскетбольній асоціації було зіграно два поєдинки регулярного чемпіонату.

Лише два матчі регулярного чемпіонату було зіграно минулої ночі в НБА. Обидва закінчилися розгромними гостьовими перемогами, і в обох було бито лідерів конференцій.

Мілуокі, який йде першим на Сході і в цілому в чемпіонаті, програв на власному майданчику головному переслідувачу - Бостону. Гості не віддали "оленям" жодної чверті, впевнено перемігши 140:99.

Тим часом Денвер, що лідирує на Сході, не встояв перед Нью-Орлеаном, який продовжує відчайдушні спроби потрапити в зону плей-офф. "Пелікани" також перемогли господарів у кожній чверті, здобувши розгромну перемогу 107:88.