Ягупова разом із Фенербахче перемогла у Євролізі

Текст: ,  17 квітня 2023, 09:58
0
490
Ягупова стала переможницею Євроліги

Українська баскетболістка здобула престижний клубний трофей, розгромивши суперниць у фіналі.

Фенербахче - переможець жіночої баскетбольної Євроліги. Турецький клуб впевнено виграв Фінал чотирьох турнірів, обігравши у вирішальному матчі іншу турецьку команду Чукурува Мерсін.

Поєдинок завершився впевненою перемогою "канарейок" з рахунком 99:60.

Зіграла у фіналі турніру і один із лідерів стамбульського клубу Аліна Ягупова. Українська баскетболістка провела на майданчику 14 хвилин 58 секунд, набравши за цей час сім очок, провівши один підбір та віддавши три передачі.

За підсумками всього турніру Євроліги наша спортсменка претендує на звання MVP, найкращого гравця захисного плану та автора найкращого асиста у жіночій Євролізі.

Зазначимо, що минулого сезону Фенербахче з Ягуповою також дійшов до фіналу Євроліги. Однак у вирішальному матчі поступився угорській команді Шопрон (55:60).