НБА: Маямі у сьомому матчі знищили Бостон і вийшли у фінал

0
699
Маямі закрив питання про переможця

Завершилась чудова фінальна серія Східної конференції.

У Бостоні відбувся сьомий матч вирішальної серії Східної конференції, де місцеві Селтікс приймали Маямі Хіт та мали намір завершити свій неймовірний камбек.

Перші три поєдинки фіналу Сходу залишилися за Маямі, і коли здавалося, що підопічні Еріка Споельстри мають дотиснути суперника та виграти серію, Бостон зібрався та виграв три матчі поспіль та зрівняв рахунок.

Подібний камбек стався вчетверте в історії, але жодного разу не було такого, що команда з 0:3 у серії робила 4:3 на свою користь.

Джерело: Getty Images

Маямі знову грали без Кевіна Лава, виступаючи переважно з одним великим - Бемом Адебайо, який у першій половині грав без замін до того моменту, коли за 2 хвилини до перерви не отримав другий персональний фол.

Загалом стартові чверті залишилися за Хіт, які змогли отримати перевагу в першій, а потім ще трохи збільшити її в другій. На відпочинок команди пішли з різницею цілих 11 очок на користь гостей.

На старті другої половини до Бостона включився Деррік Вайт, який намагався скоротити відставання, але в Маямі знайшлася відповідь в особі Калеба Мартіна, який дозволив за всю чверть відіграти "зеленим" лише одне очко.

Але зусиллями все того ж таки Мартіна на старті фінальної чверті Маямі фактично закрив усі питання про переможця, коли в один момент перевага дійшла до 18 очок. Ситуація для Бостона ускладнювалася також травмою Тейтума, котрий грав фактично на одній нозі.

Ближче до середини чверті різниця в рахунку сягала і 23 балів, що фактично перевело матч у режим догравання. У фіналі Маямі зустрінуться з Денвером Наггетсом, які вже втомилися чекати на свого суперника з фіналу.