Денвер легко обіграв Маямі на старті фіналу НБА

Текст: ,  2 червня 2023, 09:10
0
556
Маямі так і не зумів зупинити лідера Денвера Ніколу Йокіча

Переможець Західної конференції не мав особливих проблем у першому матчі вирішальної серії.

Впевненою домашньої перемогою Денвера над Маямі розпочалась фінальна серія плей-оф НБА.

Команда з Колорадо з перших хвилин захопила ініціативу у матчі і заспокоїлась лише після трьох ігрових відрізків, коли вигравала у суперника вже +21.

В останній чверті господарі дозволили супернику трохи відіграти відставання, утім не більше. 104:93 на користь Денвера, і наступна гра відбудеться також у Колорадо п'ятого червня.

НБА. Фінал. 2 червня

Денвер - Майамі 104:93 (29:20, 30:22, 25:21, 20:30)

Денвер: Йокіч (27 + 10 підбирань + 14 передач), Мюррей (26 + 10 передач), Гордон (16), Портер (14 + 12 підбирань), Колдуелл-Поуп (7) – старт; Б. Браун (10), Грін (4), К. Браун (0).

Майамі: Адебайо (26 + 13 підбирань), Вінсент (19), Батлер (13 + 7 підбирань + 7 передач), Калеб Мартін (3), Струс (0) - старт; Хайсміт (18), Лаурі (11), Д. Робінсон (3), Зеллер (0), Йовіч (0), Юртсевен (0).

Рахунок у серії - 1:0