У Греції фанати зірвали матч, закидавши гостьову лаву петардами

Текст: ,  16 червня 2023, 16:22
0
910
Олімпіакос переміг Панатінаїкос у фіналі плей-оф

Фінальний поєдинок між принциповими суперниками Панатінаїкосом та Олімпіакосом закінчився скандалом.

У Греції закінчився баскетбольний сезон. У фіналі плей-оф між собою зійшлись двоє принципових суперників Олімпіакос та Панатінаїкос.

Перемогу у серії з рахунком 3:1 одержав клуб із Піреї, утім не обійшлось без скандалу. Стався він під час вирішального, четвертого поєдинку протистояння. Гра відбувалась в Афінах і проходила за повної переваги гостей. У третій чверті, вони громили суперника з рахунком 63:35, і тут увірвався терпець фанатам Панатінаїкоса.

Вони вирішили закидати лаву запасних Олімпіакосу фаєрами та іншими предметами, повідомляє BasketNews.

Варто зазначити, що це сталося на очах зірки НБА Янніса Адетокумбо та його братів.

Через таке небезпечне шоу судді зупинили матч, а гравців - евакуювати. Після нетривалих переговорів, арбітри вирішили команди на майданчик не повертати. Результат зафіксували на показнику третьої чверті, що дозволило Олімпіакосу виграти друге чемпіонство поспіль. Що ж до Панатінаїкоса, то тепер клубу загрожують серйозні штрафні санкції.