Текст: ,  6 вересня 2023, 17:21
0
4536
Німеччина перемогла Латвію у чвертьфіналі ЧС-2023

На чоловічій першості, яка триває на Філіппінах завершились усі чвертьфінальні поєдинки.

Німеччина стала черговим півфіналістом чоловічого чемпіонату світу з баскетболу, який триває на Філіппінах. У чвертьфіналі Бундестім у напруженому матчі здолала команду Латвії.

Зазначимо, що поєдинок був дуже рівним. Так на останню чверть суперники виходили за переваги +3 на користь німців. Попри те, що на початку останнього ігрового відрізку Німеччині вдалось збільшити свою перевагу до +14, латиши не здалися.

До фінальної сирени їм вдалось скоротити відставання до двох очок. Могла збірна Латвії здобути і перемогу, утім триочковий на останніх секундах гри не досяг мети. 81:79 - на користь Німеччини, і у півфіналі вона протистоятиме головному фавориту - Сполученим штатам.

ЧС-2023 з баскетболу. Чвертьфінал. 6 вересня

Німеччина - Латвія - 81:79 (13:16, 23:18, 26:25, 19:20)

Німеччина: Франц Вагнер - 19 очок, Обст - 13 очок, Моріц Вагнер - 12 очок

Латвія: Жагарс – 24 очки, Бертанс – 20 очок

У другому півфіналі ЧС-2023 зіграють Сербія та Канада. Представники Північної Америки 6 вересня здолали у чвертьфіналі Словенію. Боротьба у цьому матчі була лише у першій половині, за результатами якої на табло світилися цифри 50:50.

А вже після великої перерви представники країни "Кленового листа" прибрали гру до своїх рук і довели матч до перемоги. 100:89 - на користь збірної Канади

Канада - Словенія - 100:89 (26:24, 24:26, 30:21, 20:18)

Канада: Гілджес-Александер (31+10 підбирань), Барретт (24+9 підбирань), Александер-Вокер (14), Брукс (14), Дорт (8), Олінік (7), Александер (2), Павелл (0), Еджим (0)

Словенія: Дончич (26+4 підбирання), К. Препелич (22+5 підбирань), Драгич (10), Ніколич (8), Тобі (8), Хроват (7), Блажич (2), Чебашек (3), Дімец (2), Б. Препелич (0)