Визначились фіналісти ЧС-2023 з баскетболу

Текст: ,  8 вересня 2023, 17:36
0
2831
Канада не змогла зупинити Сербію

На світовій першості у Японії, Філіппінах та Індонезії, залишилось провести один матч для визначення чемпіона.

Підходить до свого завершення чемпіон світу з баскетболу. У столиці Філіппін Манілі сьогодні, 8 вересня, відбулись обидва півфінальних матчі.

Першим фіналістом стала команда Сербії, яка впевнено перемогла одного з фаворитів - Канаду. Першу чверть балканці впевнено виграли з рахунком 23:15, а на велику перерву їхня перевага збільшилась вже до 52:39. Все на що спромоглися північноамериканці, це трохи скоротити своє відставання. 95:86 - на користь Сербії

Чемпіонат світу 2023. Півфінал

Сербія - Канада - 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23).

Сербія: Богданович (23), Добрич (16), Мілутінов (16), Гудуріч (12).

Канада: Барретт (23), Брукс (16), Гілджіс-Александер (15).

У вирішальному матчі Сербії буде протистояти інша європейська збірна Німеччина. Бундестім сенсаційно здолав у другому півфіналі головного фаворита США.

США - Німеччина - 111:113 (31:33, 29:26, 24:35, 27:19)