Текст: ,  11 вересня 2023, 09:00
0
2333
Шредер – MVP чемпіонату світу-2023, долає захист сербів

Бундестім виграла світову першість, яка проходила у Японії, Індонезії та на Філіппінах.

Німеччина вперше в історії перемогла на чемпіонаті світу з баскетболу. Титул найсильнішої Бундестім здобула на першості, яка проходила у Японії, Індонезії та на Філіппінах.

У вирішальному матчі німці здолали команду Сербії 83:77. Для Німеччини це другий великий баскетбольний трофей в історії. У 1993 році вони тріумфували на Євробаскеті.

Баскетбол. Чемпіонат світу. Фінал

Німеччина - Сербія 83:77 (23:26, 24:21, 22:10, 14:20)

Німеччина: Шредер – 28 очок, Франц Вагнер – 19 очок, Моріц Вагнер – 8 очок

Сербія: Аврамович – 21 очко, Богданович – 17 очок

Бронзові нагороди чемпіонату дістались збірній Канади. Зазначимо, що представники країни "Кленового листа" вперше в історії виграли медалі чемпіонату світу. У поєдинку за третє місце канадці в овертаймі здолали збірну США 127:118.

Таким чином американці, з гравцями НБА, вперше залишились без нагород на двох чемпіонатах світу поспіль. 2019-го "зірково-смугасті" фінішували сьомими.