Прометей поступився Бургу в 1/4 фіналу Єврокубка

Корреспондент.net,  13 березня 2024, 09:35
0
462
Прометей завершив виступи у Єврокубку

Українська команда не змогла нічого вдіяти у виїзному поєдинку з французьким клубом.

Прометей завершив свої виступи у баскетбольному Єврокубку цього сезону на стадії чвертьфіналу. Слобожанці поступились одному з фаворитів турніру французькому Бургу.

Матч, який проходив на майданчику суперника, завершився переконливою перемогою господарів 95:82. Зазначимо, що долю зустрічі вирішив провал Прометея у третій чверті, яку підопічні Гінзбурга програли з різницею у -21.

У результаті Прометей зазнав поразки та залишив Єврокубок, а Бург вирушив у півфінал, де французи зустрінуться з переможцем пари Хапоель Тель-Авів – Бешикташ.