НБА плей-оф: Денвер і Індіана зрівнюють рахунки

Текст: ,  13 травня 2024, 10:00
0
352
Міннесота не втримала Йокіча у четвертому матчі серії

В Національній баскетбольній асоціації минулої ночі відбулись два чвертьфінальні поєдинки.

Денвер продемонстрував справжній чемпіонський характер у чвертьфіналі плей-оф НБА. Нагадаємо, діючі чемпіони програли два домашні поєдинки серії Міннесоті і поступались 0:2.

Утім Наггетс не здалися. Команда двічі впевнено виграла у "вовків" на їх майданчику, і встановила у протистоянні нічийний рахунок 2:2.

Так само наразі немає лідера і в серії між Індіаною і Нью-Йорком. Пейсерз минулої ночі перемогли суперника вдома і зрівняли рахунок у протистоянні 2:2.

НБА. Плей-оф. 13 травня

Індіана - Нью-Йорк 121:89 (34:14, 35:27, 32:22, 20:26)

Індіана: Халібертон (20), Сіакам (14), Тернер (13), Нембард (9), Несміт (8 + 12 підбирань) - старт; Макконнелл (15 + 10 передач), Топпін (14), Джексон (10), Сміт (7), Шеппард (6 + 7 підбирань), Уокер (5), Макдермотт (0), Браун (0).

Нью-Йорк: Брансон (18), Ачіува (8), Дівінченцо (7), Хартенштайн (4), Харт (2) – старт; Беркс (20), Макбрайд (16), Джефріс (5), Сімс (4), Мілтон (3), Діакіте (2).

Рахунок у серії: 2-2

Міннесота - Денвер 107:115 (24:29, 25:35, 30:26, 28:25)

Міннесота: Едвардс (44), Конлі (15 + 9 передач), Таунс (13 + 12 підбирань), Макденіелс (11), Гобер (11 + 14 підбирань + 5 втрат) - старт; Рід (11), Александер-Вокер (2), Андерсон (0).

Денвер: Йокіч (35 + 7 підбирань + 7 передач), Гордон (27 + 7 підбирань + 6 передач), Дж. Мюррей (19 + 8 передач), Портер (4), Колдуелл-Поуп (3) – старт; К. Браун (11), Дж. Холідей (10), Джексон (6).

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: баскетболНью-Йорк НиксМиннесота ТимбервулвсИндиана ПейсерсДенвер Наггетс