Перемога з свистом. Кличко нокаутує Соліса в першому раунді

0
26
Соліса переможено, Кличко навіть не спітнів

Вашій увазі пропонується текстова трансляція бою Кличко - Соліс.

Перший раунд - бій почався з розвідки - суперники повільно ходять по рингу і вичікують. Легендарної швидкості Соліса ми поки не бачимо. Українець також не форсує події, зрідка перевіряючи Соліса одиночними ударами здалеку.

В кінці раунду Соліс пішов в атаку, але пропустив контратаку українця, почав задкувати, а потім раптово звалився після несильного правого удару в голову від Кличка на відході. Арбітр відкрив рахунок, але побачив, що кубинець не готовий продовжувати бій.

Під свист трибун Віталій Кличко захистив свій титул Чемпіона світу. Навряд чи він задоволений таким результатом, однак, залишається не зовсім зрозумілим, навіщо ж він так домагався цього бою.

Після поєдинку було дуже шкода дивитися на кубинця, якому не допоміг Губка Боб, а ще більше - Ахмета Онера. Німецький промоутер, схоже, залишить арену в сльозах під свист уболівальників.

Віталій Кличко виходить на ринг під звуки AC / DC, де його вже чекає претендент. Бій ось-ось почнеться.

00:04 - Звучить національний гімн Куби, держави, де народився Соліс, але не захотів там жити, втікши з Острова Свободи кілька років тому.

00:05 - Зучить гімн України. Нам показують зосередженого Віталія. За спиною Чемпіона - Володимир, який, судячи з його погляду, готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу братові.

00:06 - Майкл Баффер оголошує хвилину мовчання в пам'ять про жертв стихії в Японії - весь зал встає.

00:07 - Оксамитовий баритон Баффера представляє суперників і арбітрів Чемпіонського бою за титул WBC. Скоро він скаже свою знамениту фразу і бій почнеться.

00:08 - Let's get ready to rumble, - натякає Майкл Баффер. Усе вже майже готове.

00:11 - звучить гонг. Бій почався.

За матеріалами:  Спорт bigmir) net