Чемпіонат світу з боксу: Україна завоювала чотири золоті медалі

8 жовтня 2011, 14:18
0
61
Василь Ломаченко став першим нашим чемпіоном світу з боксу цього дня

У суботу, 8 листопада, український боксер Василь Ломаченко виграв золото у категорії до 60 кг на Чемпіонаті світу з боксу, який відбувається в Баку .

Вагова категорія до 60 кг

Василь Ломаченко (Україна) - Толедо Лопес (Куба) - 17:12 (6:3, 5:4, 6:5).

Відразу ж після перемоги новоспечений чемпіон дав свій коментар:

"Після того бою з бразильцем було дуже складно психологічно. Дуже навантажила та ситуація. Думали, що я виграю. Після другого раунду виявилося, що я програвав, довелося зібрати всі сили в кулак і постаратися перемогти. Був засмучений підсумковим результатом. Я зробив все для перемоги, був задоволений собою, але судді вирішили інакше. Після того бою було складно психологічно. Виходив на кожен бій, думав, що судді будуть проти мене. Це мене трохи затиснуло, і я не показав все на що здатний", - зазначив Ломаченко.

Варто зазначити, що наш боксер міг і не брати участь у цьому фіналі. В 1 / 8 фіналу судді віддали перемогу суперникові Ломаченка, проте тренерський штаб української збірної подав протест на результат бою, який згодом був задоволений і організатори чемпіонату віддали перемогу в поєдинку нашому співвітчизнику.

ВІДЕО: Скандальна поразка Ломаченка в 1 / 8 фіналу

Нагадаємо, що відразу п'ять українських боксерів вийшли до фіналу Чемпіонату світу з боксу-2011, який відбувається в Баку. Сьогодні відбудуться всі п'ять фіналів за участю наших спортсменів.

Оновлення: Українець Денис Беринчик програв у фіналі категорії до 64 кг бразильському боксеру Евертону дос Сантосу. Вітаємо нашого спортсмена зі срібною медаллю Чемпіонату світу!

Вагова категорія до 64 кг

Евертон Дос Сантос (Бразилія) - Денис Беринчик (Україна) - 26:23 (8:3, 8:9, 10:11).

Оновлення: Український боксер Тарас Шелестюк виграв у фіналі категорії до 69 кг у казаха Серіка Сапієва і приніс друге золото в скарбничку української збірної.

Вагова категорія до 69 кг

Тарас Шелестюк (Україна) - Серік Сапієв (Казахстан) - 16:10 (5:2, 3:2, 8:6).

Після поєдинку Тарас дав експрес-коментар:

"Непередаване відчуття. Приємно було виграти у такого іменитого боксера, він двічі був чемпіоном світу. Я двічі з ним боксував і обидва рази поступався, сьогодні я виграв. Він дуже класний боксер, зустрінемося з ним у фіналі Олімпіади!

Хотів би подякувати моєму тренеру, уболівальникам, які підтримують мене тут, а також всім, хто вболіває за мене! ", - Тарас Шелестюк.

Оновлення: Український боксер Євген Хітров переміг японця Ріоту Мурату в категорії до 74 кг і став третім українським чемпіоном світу на Чемпіонаті світу з боксу-2011 в Баку.

Вагова категорія до 74 кг

Євген Хитров (Україна) - Ріото Мурата (Японія) - 24:22 (6:7, 10:7, 8:8).

Оновлення: Олександр Усик перемагає азербайджанця Тимура Маммадова і виграє для Україна четверту золоту медаль.