Фотогалерея: Золоті кулаки. Тріумф України на Чемпіонаті світу з боксу

10 жовтня 2011, 12:38
0
18
Усик здобуває для України золото

У суботу, 8 жовтня, в азербайджанській столиці Баку закінчився Чемпіонат світу з боксу. Тріумфально на цьому турнірі виступили представники України.

Українські боксери завоювали чотири золоті медалі і одну срібну, здобувши для своєї країни перше місце в командному заліку.

Так, Василь Ломаченко став найсильнішим у категорії до 60 кг, Тарас Шелестюк - у категорії до 69 кг, Євген Хитров - у категорії до 74 кг, а Олександр Усик - у категорії до 91 кг. Срібло на рахунку Дениса Беринчика, який у фіналі поступився бразильцю Евертону Дос Сантосу (23:26).

Ця п'ятірка, а також Олександр Гвоздик, який пробився до чвертьфіналу, завоювали для країни шість олімпійських ліцензій на Ігри-2012 в Лондоні.

Тріумф України на Чемпіонаті світу з боксу - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.

ТЕГИ: Василий ЛомаченкоАлександр УсикТарас ШелестюкДенис БеринчикЕвгений Хитров