Українки успішно виступили на Чемпіонаті Європи з боксу

24 жовтня 2011, 11:45
0
17
Українки вдало виступили в Роттердамі

У Роттердамі (Нідерланди) завершився чемпіонат Європи з боксу серед жінок. Збірна України посіла 3-є загальнокомандне місце, завоювавши 7 медалей, з яких 1 золота, 1 срібна і 5 бронзових.

Чемпіонкою Європи стала Наталія Бірюк у ваговій категорії до 57 кг, вирвавши перемогу у фіналі у англійки Лізи Уайтсайт (15:14).

Срібну медаль завоювала Марія Бадуліна (до 69 кг), яка у фіналі поступилася господарці чемпіонату Маріхель де Йонг (12:21).

На третю сходинку п'єдесталу пошани піднімалися Наталія Князь (до 48 кг), Іванна Крупеня (до 54 кг), Лілія Дурнєва (до 75 кг), Інна Шевченко (до 81 кг) і Катерина Шамбір (понад 81 кг).

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав призерів першості континенту, їх тренерів та керівництво Федерації боксу і побажав успішного дебюту вітчизняного жіночого боксу на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні.

Нагадаємо, раніше українські боксери-любителі тріумфально провели ЧС-2011 в Баку.